Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

 

Keskiaikakilpailut 01.05.2017

Kilpailupäivä: 01.05.2017
VIP- päivä: 30.04.2017

 ♢ Yksi ratsukko kerran yhteen luokkaan, mutta vaikka kaikkiin sopiviin.
 ♢ Yhtä linnaa saa edustaa kuusi ritaria per luokka.
 ♢ Tulokset arvotaan arvontakoneella.

Lisätietoa lajista ✧ ABC ✧ VHRY

 

Suosittelemme, että käy vilkaisemassa myös

Zenin kilpailut

Dragonin kilpailut

Allun kilpailut

Osallistujat / Tulokset

1. Lady-luokka

1. Knight Lancelot - Crampton Shathelissa / DAE
2. sit Lyonell - Kaukovallan Feliciana / DAE
3. Knight Malthael - Kevolehdon Riemuritari / DAE
4. sir Wilhelm - Darklurker / Varjolinna
5. Lady Celery - Newen Liekkisielu
6. Lady Saana - Valoritari / Veeran yksityistalli
7. lady Jane -Drakekeeper / Varjolinna
8. Knight Arthur - Sagavik Gelfyn / DAE
9. sir Cherlet - Heide Knight / Varjolinna
10. Lady Roxana - Ensoleillé / DAE
11. Lady Veera - Ritarin Numero / Veeran yksityistalli
12. lady Madlene - Black Knight / Varjolinna
13. sir Derek - Forlorn / Varjolinna
14. Lady Karma - Blood Moon / Dragon Stable Estate
15. Knight Artorias - Swafnan / DAE
16. lady Maline - Dragonrider / Varjolinna

2. Miekkailu, tarkkuus

1. Lady Kitty - Kat's Criminal Crush / ROW
2. lady Jane - Darkmoon / Varjolinna
3. Knight Lancelot - Crampton Shathelissa / DAE
4. sir Derek - Black Dragon / Varjolinna
5. Knight Artorias - Swafnan / DAE
6. sir Cherlet - Dragonslayer / Varjolinna
7. ady Maline - Agravain / Varjolinna
8. sir Wilhelm - Dark Souls / Varjolinna
9. lady Madlene - Prince of Thorns / Varjolinna
10. Lady Karma - Blood Moon / Dragon Age Estate
11. Lady Celery - Newen Liekkisielu
12. sit Lyonell - Kaukovallan Feliciana / DAE
13. Lady Roxana - Ensoleillé / DAE
14. Knight Arthur - Sagavik Gelfyn / DAE
15. Knight Malthael - Kevolehdon Riemuritari / DAE

3. Miekkailu, kohde

1. Lady Karma - Blood Moon / Dragon Age Estate
2. Knight Lancelot - Crampton Shathelissa / DAE
3. lady Jane -Drakekeeper / Varjolinna
4. sir Wilhelm - Darklurker / Varjolinna
5. sir Cherlet - Heide Knight / Varjolinna
6. Knight Arthur - Sagavik Gelfyn / DAE
7. sit Lyonell - Kaukovallan Feliciana / DAE
8. Knight Malthael - Kevolehdon Riemuritari / DAE
9. Lady Celery - Newen Liekkisielu
10. lady Madlene - Black Knight / Varjolinna
11. sir Derek - Forlorn / Varjolinna
12. Lady Roxana - Ensoleillé / DAE
13. lady Maline - Dragonrider / Varjolinna
14. Knight Artorias - Swafnan / DAE

4. Joustaus

1. Lady Roxana - Ensoleillé / DAE
2. sir Derek - Black Dragon / Varjolinna
3. lady Jane - Darkmoon / Varjolinna
4. lady Madlene - Prince of Thorns / Varjolinna
5. Knight Lancelot - Crampton Shathelissa / DAE
6. Knight Malthael - Kevolehdon Riemuritari / DAE
7. sit Lyonell - Kaukovallan Feliciana / DAE
8. Knight Artorias - Swafnan / DAE
9. sir Cherlet - Dragonslayer / Varjolinna
10. lady Maline - Agravain / Varjolinna
11. Knight Arthur - Sagavik Gelfyn / DAE
12. sir Wilhelm - Dark Souls / Varjolinna

Päivitetty: 02.05.2017 klo 20.04.

Palkinnot

   

1. sija: Kultamitali sekä Gothamin kilpi, 100 v€

2. Hopeamitali, 50 v€

3. Pronssimitali, 25 v€

© Gotham Stable

 

Ulkoasu, koodaus © Surkuhupaisa
Fontit  © Google Fonts
Kuvat © Tallin omaisuutta

©2018 Gоτнαм Sταвιε - suntuubi.com