Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

 

Gotham Tournament Cup 2017

Kilpailupäivä: Kolmas osakilpailu on 29.07.2017

VIP- päivä: 28.07.2017

 ♢ Yksi ratsukko kerran yhteen luokkaan, mutta vaikka kaikkiin sopiviin.

 ♢ Yhtä linnaa saa edustaa rajattomasti ritareita per luokka.

 ♢ Lyhyt arvonta.

 ♢ CUP-luokkien sijoittuneet jatkavat seuraavaan osakilpailuun.

       

© Tallin omaisuutta, ei kopiointia

Palkinnot

Avoimet luokat

 100    50    25

  

Cup-luokkat, osakilpailut

 200    100    50

  

Kilpailuluokat

Avoimet luokat

0. Ladyratsastus
1. Lady Sharon - Lucrecio 51
2. Lady Eleanora - Palmira 5594 / DAE
3. Lady Vivian - Gwendolin

4. Lady Telma - Gryffindor 51
5. Lady Ouna - Cortinarius Melinah
6. Lady Roxana - Perlita 5594 / DAE
7. Lady Larisha - Odia ‘B
8. Lady Fiola - Solero's Express
9. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
10. Lady Ayletha - Lyobek'B / DAE
11. Lady Malvilma - Vadeja ‘B
12. Lady Evelina - Helmhollows Ace / DAE
13. Lady Ana - True Troller
14. Laydy Melona - Duren Obeline / DAE

1. Skill at arms, tehtävärarata
1. sir Creighton - Carac
2. Lady Larisha - Odia ‘B
3. Lady Valearan - Palmira 5594 / DAE

4. Lady Malvilma - Vadeja ‘B
5. Lady Vivian - Gwendolin
6. Laydy Dael - Duren Obeline / DAE
7. Knight Manuel - Cuscomtre Cro
8. Sir Karl - Renesant Art
9. Lady Roxana - Perlita 5594 / DAE
10. Lady Lyonell - Lyobek'B / DAE
11. Lady Ouna - Cortinarius Melinah
12. Knight Sebastian - Mumson Devil
13. sir Lamorak - Gwrtheyrn
14. Lady Fiola - Solero's Express
15. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
16. King Erik - Strawberry Snazy
17. Lady Sharon - Lucrecio 51
18. sir Creighton - Cypripedioideae
19. sir Lamorak - Lavarre II
20. Lady Telma - Gryffindor 51
21. Knight Juhan - Sven Toofa
22. Sir Paulos - Sunngifu 5594
23. Knight Elian - Toivottoman Omar
24. Sir Jason - Avellino
25. Lady Ana - True Troller
26. Lady Jaran - Helmhollows Ace / DAE

2. Ratsujousi
1. Lady Ana - True Troller
2. Lady Roxana - Perlita 5594 / DAE
3. sir Creighton - Cypripedioideae

4. sir Creighton - Carac
5. Lady Malvilma - Vadeja ‘B
6. sir Rikhard - DLHS Frontside Misty
7. Lady Ouna - Cortinarius Melinah
8. Sir Paulos - Sunngifu 5594
9. Knight Elian - Toivottoman Omar
10. Lady Lyonell - Lyobek'B / DAE
11. Lady Sharon - Lucrecio 51
12. Lady Valearan - Palmira 5594 / DAE
13. Lady Fiola - Solero's Express
14. sir Lamorak - Gwrtheyrn
15. Sir Jason - Avellino
16. sir Lamorak - Lavarre II
17. Lady Vivian - Gwendolin
18. lady Kioja - Clausholms Bulbasaur
19. Lady Larisha - Odia ‘B
20. King Erik - Strawberry Snazy
21. Sir Karl - Renesant Art
22. Knight Juhan - Sven Toofa
23. Lady Jaran - Helmhollows Ace / DAE
24. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
25. Knight Sebastian - Mumson Devil
26. Knight Manuel - Cuscomtre Cro
27. Laydy Dael - Duren Obeline / DAE
28. Lady Telma - Gryffindor 51

3. Mélee
1. Lady Ana - True Troller
2. Lady Jaran - Helmhollows Ace / DAE
3. Lady Sharon - Lucrecio 51

4. Sir Paulos - Sunngifu 5594
5. Knight Elian - Toivottoman Omar
6. sir Lamorak - Gwrtheyrn
7. sir Creighton - Carac
8. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
9. King Erik - Strawberry Snazy
10. Sir Jason - Avellino
11. sir Creighton - Cypripedioideae
12. Sir Karl - Renesant Art
13. sir Lamorak - Lavarre II
14. Lady Lyonell - Lyobek'B / DAE
15. Lady Fiola - Solero's Express
16. Knight Juhan - Sven Toofa
17. Knight Sebastian - Mumson Devil
18. Lady Valearan - Palmira 5594 / DAE
19. Laydy Dael - Duren Obeline / DAE
20. Lady Telma - Gryffindor 51
21. Lady Ouna - Cortinarius Melinah
22. Knight Manuel - Cuscomtre Cro
23. Lady Vivian - Gwendolin
24. Lady Larisha - Odia ‘B
25. Lady Roxana - Perlita 5594 / DAE
26. Lady Malvilma - Vadeja ‘B

4. Joustaus
1. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
2. Laydy Dael - Duren Obeline / DAE
3. Lady Ana - True Troller

4. King Erik - Strawberry Snazy
5. Lady Jaran - Helmhollows Ace / DAE
6. Lady Sharon - Lucrecio 51
7. Sir Jason - Avellino
8. Lady Vivian - Gwendolin
9. sir Lamorak - Gwrtheyrn
10. Lady Telma - Gryffindor 51
11. sir Creighton - Cypripedioideae
12. Lady Fiola - Solero's Express
13. Knight Elian - Toivottoman Omar
14. Lady Lyonell - Lyobek'B / DAE
15. Knight Sebastian - Mumson Devil
16. Lady Larisha - Odia ‘B
17. Sir Karl - Renesant Art
18. Lady Ouna - Cortinarius Melinah
19. Sir Paulos - Sunngifu 5594
20. Lady Roxana - Perlita 5594 / DAE
21. Knight Manuel - Cuscomtre Cro
22. sir Creighton - Carac
23. Knight Juhan - Sven Toofa
24. Lady Valearan - Palmira 5594 / DAE
25. Lady Malvilma - Vadeja ‘B
26. sir Lamorak - Lavarre II

Cup-luokat

lihavoidut sijoittuneet ja kaikki kursivoidut ovat jatkossa finaaliin (10 ensimmäistä).

5. Ladyratsastus, naisten satula, tehtävärata (aseeton)
1. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
2. Lady Ouna - Cortinarius Melinah
3. Lady J. - Marzia

4. Lady Ayletha - Lyobek'B / DAE

5. Lady Sharon - Lucrecio 51
6. Lady Telma - Gryffindor 51
7. Lady J. - Karhunkello
8. Lady Fiola - Solero's Express

6. Skill at arms, war-luokka, tehtävärata (miekka)
1. sir Valearan - Perlita 5594 / DAE
2. Sir Paulos - Sunngifu 5594
3. Lady Malvilma - Vadeja ‘B

4. Lady J. - Karhunkello
5. Sir Karl - Renesant Art
6. Knight Manuel - Cuscomtre Cro
7. sir Dael - Helmhollows Ace / DAE
8. Lady Telma - Gryffindor 51
9. sir Jaran - Duren Obeline / DAE
10. Knight Juhan - Sven Toofa

11. sir Lamorak - Lavarre II
12. King Erik - Strawberry Snazy
13. Lady Vivian - Gwendolin
14. Lady J. - Marzia
15. Lady Shana - Capriola Dark PÖ

7. Ratsujousi, war-luokka, 6 taulua (pitkä jousi)
1. sir Creighton - Cypripedioideae
2. sir Lamorak - Lavarre II
3. Sir Karl - Renesant Art

4. Knight Elian - Toivottoman Omar
5. sir Daniel - Palmira 5594 / DAE
6. Lady Vivian - Gwendolin
7. Sir Jason - Avellino
8. Lady Sharon - Lucrecio 51
9. lady Kioja - Clausholms Bulbasaur
10. Knight Sebastian - Mumson Devil

11. sir Creighton - Carac
12. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
13. Lady Larisha - Odia ‘B
14. sir Valearan - Perlita 5594 / DAE
15. Lady Fiola - Solero's Express

8. Mélee, war-luokka (miekka)
1. sir Creighton - Cypripedioideae
2. Lady Malvilma - Vadeja ‘B
3. sir Lyonell - Lyobek'B / DAE

4. Knight Juhan - Sven Toofa
5. sir Lamorak - Lavarre II
6. sir Dael - Helmhollows Ace / DAE
7. Lady J. - Borgiano
8. Lady Sharon - Lucrecio 51
9. King Erik - Strawberry Snazy
10. Lady Fiola - Solero's Express

11. Lady Vivian - Gwendolin
12. sir Creighton - Carac
13. sir Valearan - Perlita 5594 / DAE
14. Lady J. - Karhunkello
15. Sir Karl - Renesant Art

9. Joustaus, war-luokka (raskas peitsi)
1. Sir Karl - Renesant Art
2. sir Lamorak - Gwrtheyrn
3. sir Creighton - Carac

4. Lady J. - Karhunkello
5. Lady Fiola - Solero's Express
6. sir Daniel - Palmira 5594 / DAE
7. Knight Elian - Toivottoman Omar
8. Lady Telma - Gryffindor 51
9. sir Dael - Helmhollows Ace / DAE
10. sir Creighton - Cypripedioideae

11. Lady J. - Muikia
12. sir Lamorak - Lavarre II
13. Sir Paulos - Sunngifu 5594
14. Lady Sharon - Lucrecio 51
15. Lady Vivian - Gwendolin

⇒ Cup-luokkien osallistuminen vain ensimmäisessä kutsussa!

⇒ Kolmannen osakilpailun avoimpien osallistumiset tähän.


Nimi

Kotisivut

Sähköposti

Kommentit
Roskapostisuojaus: Paljonko on kuusi plus kaksi?
(Pakollinen, Vastaa numeroin)
Yksityinen  

Nimi: Lamorak
Kotisivut: http://lamorakin.suntuubi.com

13.07.2017 17:22
luokat 1-4

sir Lamorak - Gwrtheyrn
sir Lamorak - Lavarre II
sir Creighton - Cypripedioideae
sir Creighton - Carac

Nimi: Kioja
Kotisivut: http://fargone.suntuubi.com/

10.07.2017 19:36
luokka 2.
lady Kioja - Clausholms Bulbasaur
sir Rikhard - DLHS Frontside Misty

Nimi: Lady Roxana
Kotisivut: http://dragonstable.suntuubi.com

08.07.2017 21:34
0.
Laydy Melona - Duren Obeline / DAE
Lady Ayletha - Lyobek'B / DAE
Lady Evelina - Helmhollows Ace / DAE
Lady Eleanora - Palmira 5594 / DAE
Lady Roxana - Perlita 5594 / DAE

1 - 4.
Laydy Melona - Duren Obeline / DAE
Lady Ayletha - Lyobek'B / DAE
Lady Evelina - Helmhollows Ace / DAE
Lady Eleanora - Palmira 5594 / DAE
Lady Roxana - Perlita 5594 / DAE

Nimi: Telma
Kotisivut: http://haades.net/pollokumpu/viihdelinna/etusivu.htm

07.07.2017 19:04
luokka 0.
Lady Telma - Gryffindor 51
Lady Vivian - Gwendolin
Lady Larisha - Odia ‘B
Lady Fiola - Solero's Express
Lady Sharon - Lucrecio 51
Lady Malvilma - Vadeja ‘B
Lady Shana - Capriola Dark PÖ
Lady Ana - True Troller
Lady Ouna - Cortinarius Melinah

Luokat 1-4
Sir Jason - Avellino
Knight Manuel - Cuscomtre Cro
Knight Elian - Toivottoman Omar
Knight Juhan - Sven Toofa
Knight Sebastian - Mumson Devil
Sir Paulos - Sunngifu 5594
King Erik - Strawberry Snazy
Sir Karl - Renesant Art
Lady Telma - Gryffindor 51
Lady Vivian - Gwendolin
Lady Larisha - Odia ‘B
Lady Fiola - Solero's Express
Lady Sharon - Lucrecio 51
Lady Malvilma - Vadeja ‘B
Lady Shana - Capriola Dark PÖ
Lady Ana - True Troller
Lady Ouna - Cortinarius Melinah

 

Ulkoasu, koodaus © Surkuhupaisa
Fontit  © Google Fonts
Kuvat © Tallin omaisuutta

©2018 Gоτнαм Sταвιε - suntuubi.com