Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

 

Keskiaikakilpailut 08.05.2017

Kilpailupäivä: 08.05.2017
VIP- päivä: 06.05.2017

 ♢ Yksi ratsukko kerran yhteen luokkaan, mutta vaikka kaikkiin sopiviin.
 ♢ Yhtä linnaa saa edustaa kuusi ritaria per luokka.
 ♢ Tulokset arvotaan arvontakoneella.

Lisätietoa lajista ✧ ABC ✧ VHRY

 

Suosittelemme, että käy vilkaisemassa myös

Zenin kilpailut

Dragonin kilpailut

Allun kilpailut

Osallistujat / Tulokset

1. Lady-luokka

1. Lady Eleanora - Varismäen Toffeeritari / DAE
2. Lady Adhelina - Shaper of Mortality / DAE
3. lady Avelina - Heide Knight / Varjolinna
4. Laydy Melona - Sindragosa / DAE

5. lady Sheyla - Dragonrider / Varjolinna
6. lady Janna - Dark Souls / Varjolinna
7. Lady Evelina - Fuerte Nevada / DAE
8. Lady Celery - Newen Liekkisielu
9. lady Asselyna - Drakekeeper / Varjolinna
10. Lady Saana - Villi-Vanessa / Veeran yksityistalli
11. Lady Kitty - Kat's Criminal Crush / ROW
12. Lady Ayletha - Sadan Hirmuhallitsija / DAE
13. Lady Roxana - Varismäen Virvatuli / DAE
14. Lady Vitaliya - Galaxia IV
15. Lady Veera - Ritarin Numero / Veeran yksityistalli
16. lady Shadow - Darkmoon / Varjolinna

 

2. Peitsi, hirttopuu

1. Lady Roxana - Kevolehdon Riemuritari / DAE
2. sir Neil - Black Dragon / Varjolinna
3. lady Janna - Dark Souls / Varjolinna
4. Knight Malthael - Fuerte Nevada / DAE

5. Lady Celery - Newen Liekkisielu
6. Lady Vitaliya - Galaxia IV
7. sir Lovet - Forlorn / Varjolinna
8. Knight Artorias - Shaper of Mortality / DAE
9. Sir Iivari - Duc Obscur
10. lady Avelina - Heide Knight / Varjolinna
11. Knight Lancelot - Sindragosa / DAE
12. Sir Efim - Breandan Máel Máedoc
13. Knight Arthur - Varismäen Toffeeritari / DAE
14. sir Favian - Black Knight / Varjolinna
15. sir Jamys - Darklurker / Varjolinna
16. Knight Sebastian - Sadan Hirmuhallitsija / DAE

 

3. Keihäs, seivästys (aikaluokka)

1. lady Shadow - Darkmoon / Varjolinna
2. Knight Artorias - Shaper of Mortality / DAE
3. sir Remon - Dragonslayer / Varjolinna
4. Lady Vitaliya - Galaxia IV

5. Knight Lancelot - Sindragosa / DAE
6. Knight Sebastian - Sadan Hirmuhallitsija / DAE
7. Sir Iivari - Duc Obscur
8. Lady Roxana - Varismäen Virvatuli / DAE
9. lady Sheyla - Dragonrider / Varjolinna
10. sir Loden - Prince of Thorns / Varjolinna
11. sir Aylard - Agravain / Varjolinna
12. Knight Arthur - Varismäen Toffeeritari / DAE
13. Sir Efim - Breandan Máel Máedoc
14. Knight Malthael - Fuerte Nevada / DAE
15. lady Asselyna - Drakekeeper / Varjolinna
16. Lady Celery - Newen Liekkisielu

 

4. Joustaus

1. Knight Artorias - Shaper of Mortality / DAE
2. sir Oscar - Ambara / Varjolinna
3. Lady Kitty - Kat's Criminal Crush / ROW

4. Sir Iivari - Duc Obscur
5. Knight Arthur - Varismäen Toffeeritari / DAE
6. Sir Efim - Breandan Máel Máedoc
7. Knight Lancelot - Sindragosa / DAE
8. lady Angélica - Remar / Varjolinna
9. sir Isral - Kamala / Varjolinna
10. Knight Sebastian - Sadan Hirmuhallitsija / DAE
11. Knight Malthael - Fuerte Nevada / DAE
12. Lady Roxana - Kevolehdon Riemuritari / DAE

Päivitetty: tulokset julkaistu 10.5. klo 0.29

Palkinnot

    

1. sija: Kultamitali sekä Gothamin miekka ja kilpi, 100 v€

2. Hopeamitali, 50 v€

3. Pronssimitali, 25 v€

© Gotham Stable

 

Ulkoasu, koodaus © Surkuhupaisa
Fontit  © Google Fonts
Kuvat © Tallin omaisuutta

©2018 Gоτнαм Sταвιε - suntuubi.com