Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

 

Keskiaikakilpailut 15.05.2017

Kilpailupäivä: 15.05.2017
VIP- päivä: 14.05.2017

 ♢ Yksi ratsukko kerran yhteen luokkaan, mutta vaikka kaikkiin sopiviin.
 ♢ Yhtä linnaa saa edustaa kuusi ritaria per luokka.
 ♢ Tulokset arvotaan arvontakoneella.

Lisätietoa lajista ✧ ABC ✧ VHRY

 

Suosittelemme, että käy vilkaisemassa myös

Zenin kilpailut

Dragonin kilpailut

Allun kilpailut

Luokat / Tulokset

1. Ladyluokka
1. Lady Celery - Newen Liekkisielu
2. Lady Eleanora - Sagavik Gelfyn / DAE
3. lady Jasmine - Agravain / Varjolinna

4. Lady Kitty - Kat's Criminal Crush / ROW
5. Lady Roxana - Bailar das Calavatran / DAE
6. Laydy Melona - Crampton Shathelissa / DAE
7. lady Shadow - Drakekeeper / Varjolinna
8. Lady Ayletha - Kaukovallan Feliciana / DAE
9. lady Arabella - Dragonrider / Varjolinna
10. Lady Evelina - Kevolehdon Riemuritari / DAE
11. Lady Nanook - Dark Soul
12. lady Rose - Prince of Thorns / Varjolinna
13. lady Jademine - Dragonslayer / Varjolinna
14. Lady Karma - Blood Moon / Dragon Stable Estate
15. lady Eleanor - Darkmoon / Varjolinna

2. Jousi, 3 taulua 90m
1. ​Lady Nanook - Dark Soul
2. Lady Kitty - Kat's Criminal Crush / ROW
3. sir Daniel - Sagavik Gelfyn / DAE

4. sir Lyonell - Kaukovallan Feliciana / DAE
5. sir Jaran - Crampton Shathelissa / DAE
6. sir Walter - Heide Knight / Varjolinna
7. sir John- Dark Souls / Varjolinna
8. Sir Rikhard - DLHS Frontside Misty
9. sir Valearan - Bailar das Calavatran / DAE
10. sir Rowan - Black Dragon / Varjolinna
11. sir Ulric - Darklurker / Varjolinna
12. sir Sadon - Forlorn / Varjolinna
13. Lady Karma - Blood Moon / Dragon Stable Estate
14. sir Dael - Kevolehdon Riemuritari / DAE
15. Lady Kioja - Clausholms Bulbasaur
16. sir Merek - Black Knight / Varjolinna
17. Lady Celery - Newen Liekkisielu

3. Jousi, 4 taulua 2 estettä
1. sir Jaran - Crampton Shathelissa / DAE
2. Lady Celery - Newen Liekkisielu
3. sir Valearan - Bailar das Calavatran / DAE

4. sir Walter - Heide Knight / Varjolinna
5. ​Lady Nanook - Dark Soul
6. sir Sadon - Forlorn / Varjolinna
7. Lady Kioja - Clausholms Bulbasaur
8. sir Ulric - Darklurker / Varjolinna
9. sir Daniel - Sagavik Gelfyn / DAE
10. sir Dael - Kevolehdon Riemuritari / DAE
11. Lady Karma - Blood Moon / Dragon Stable Estate
12. sir Lyonell - Kaukovallan Feliciana / DAE
13. Sir Rikhard - DLHS Frontside Misty
14. sir Merek - Black Knight / Varjolinna
15. sir John- Dark Souls / Varjolinna
16. sir Rowan - Black Dragon / Varjolinna

4. Joustaus
1. sir Dael - Kevolehdon Riemuritari / DAE
2. Lady Karma - Blood Moon / Dragon Stable Estate
3. sir Valearan - Bailar das Calavatran / DAE

4. sir Lyonell - Kaukovallan Feliciana / DAE
5. sir Jaran - Crampton Shathelissa / DAE
6. Lady Celery - Newen Liekkisielu
7. ​Lady Nanook - Dark Soul
8. sir Lief- Remar / Varjolinna
9. sir Daniel - Sagavik Gelfyn / DAE
10. sir Thomas - Ambara / Varjolinna
11. sir Peter - Kamala / Varjolinna

Päivitetty: 18.5.2017 klo 16.30 (uudelleen arvottu)

Palkinnot

    

1. sija: Kultamitali sekä Gothamin miekka ja kilpi, 100 v€

2. Hopeamitali, 50 v€

3. Pronssimitali, 25 v€

© Gotham Stable

 

Ulkoasu, koodaus © Surkuhupaisa
Fontit  © Google Fonts
Kuvat © Tallin omaisuutta

©2018 Gоτнαм Sταвιε - suntuubi.com