Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

 

Gotham Tournament Cup 2017

Kilpailupäivä: Ensimmäinen osakilpailu on 27.07.2017

VIP- päivä: 26.07.2017

 ♢ Yksi ratsukko kerran yhteen luokkaan, mutta vaikka kaikkiin sopiviin.

 ♢ Yhtä linnaa saa edustaa rajattomasti ritareita per luokka.

 ♢ Lyhyt arvonta.

 ♢ CUP-luokkien sijoittuneet jatkavat seuraavaan osakilpailuun.

       

© Tallin omaisuutta, ei kopiointia

Palkinnot

Avoimet luokat

 100    50    25

  

Cup-luokkat, osakilpailut

 200    100    50

  

1. osakilpailun tulokset

Avoimet luokat

0. Ladyratsastus
1. Lady Sharon - Lucrecio 51
2. Lady Ayletha - Lyobek'B / DAE
3. Lady J. - Marzia

4. Lady Evelina - Helmhollows Ace / DAE
5. Lady Ana - True Troller
6. Lady Larisha - Odia ‘B
7. Lady Fiola - Solero's Express
8. Lady J. - Viti-Liina
9. Lady Malvilma - Vadeja ‘B
10. Lady Telma - Gryffindor 51
11. Lady Ouna - Cortinarius Melinah
12. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
13. Lady J. - Tulipan Ambrose
14. Lady Roxana - Perlita 5594 / DAE
15. Lady Eleanora - Palmira 5594 / DAE
16. Lady Vivian - Gwendolin
17. Lady J. - Borgiano
18. Laydy Melona - Duren Obeline / DAE

 

1. Skill at arms, tehtävärarata
1. Sir Jason - Avellino
2. Lady Larisha - Odia ‘B
3. sir Jaran - Duren Obeline / DAE

4. Knight Sebastian - Mumson Devil
5. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
6. sir Lyonell - Lyobek'B / DAE
7. sir Creighton - Cypripedioideae
8. Knight Manuel - Cuscomtre Cro
9. Lady J. - Marzia
10. sir Dael - Helmhollows Ace / DAE
11. Lady Sharon - Lucrecio 51
12. Lady Telma - Gryffindor 51
13. Lady Ana - True Troller
14. Sir Karl - Renesant Art
15. Sir Paulos - Sunngifu 5594
16. sir Daniel - Palmira 5594 / DAE
17. Lady Malvilma - Vadeja ‘B
18. sir Lamorak - Gwrtheyrn
19. Knight Juhan - Sven Toofa
20. Lady Vivian - Gwendolin
21. sir Lamorak - Lavarre II
22. Lady J. - La Pantera de Sevilla
23. Lady Ouna - Cortinarius Melinah
24. Lady Fiola - Solero's Express
25. Lady J. - Borgiano
26. sir Creighton - Carac
27. Lady J. - Karhunkello
28. King Erik - Strawberry Snazy
29. Knight Elian - Toivottoman Omar
30. sir Valearan - Perlita 5594 / DAE

 

2. Ratsujousi
1. Sir Jason - Avellino
2. Lady Ana - True Troller
3. sir Valearan - Perlita 5594 / DAE

4. sir Jaran - Duren Obeline / DAE
5. Knight Manuel - Cuscomtre Cro
6. Lady Fiola - Solero's Express
7. sir Creighton - Cypripedioideae
8. Lady J. - Muikia
9. Sir Paulos - Sunngifu 5594
10. Lady J. - Tulipan Ambrosia
11. Sir Karl - Renesant Art
12. sir Dael - Helmhollows Ace / DAE
13. sir Lyonell - Lyobek'B / DAE
14. Knight Elian - Toivottoman Omar
15. King Erik - Strawberry Snazy
16. sir Lamorak - Lavarre II
17. sir Creighton - Carac
18. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
19. Lady Sharon - Lucrecio 51
20. lady Kioja - Clausholms Bulbasaur
21. Lady Ouna - Cortinarius Melinah
22. Knight Juhan - Sven Toofa
23. Lady Vivian - Gwendolin
24. Lady Telma - Gryffindor 51
25. Lady Larisha - Odia ‘B
26. Knight Sebastian - Mumson Devil
27. sir Lamorak - Gwrtheyrn
28. Lady Malvilma - Vadeja ‘B
29. sir Rikhard - DLHS Frontside Misty
30. Lady J. - Viti-Liina
31. sir Daniel - Palmira 5594 / DAE

 

3. Mélee
1. sir Daniel - Palmira 5594 / DAE
2. Lady J. - La Pantera de Sevilla
3. Knight Elian - Toivottoman Omar

4. Lady Larisha - Odia ‘B
5. sir Lamorak - Gwrtheyrn
6. Lady Telma - Gryffindor 51
7. Lady Sharon - Lucrecio 51
8. Sir Paulos - Sunngifu 5594
9. Lady Malvilma - Vadeja ‘B
10. sir Lamorak - Lavarre II
11. sir Lyonell - Lyobek'B / DAE
12. King Erik - Strawberry Snazy
13. Lady J. - Borgiano
14. Lady Vivian - Gwendolin
15. sir Creighton - Cypripedioideae
16. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
17. Lady J. - Marzia
18. Sir Karl - Renesant Art
19. Knight Manuel - Cuscomtre Cro
20. Sir Jason - Avellino
21. sir Valearan - Perlita 5594 / DAE
22. Lady Ana - True Troller
23. sir Creighton - Carac
24. Lady J. - Muikia
25. sir Dael - Helmhollows Ace / DAE
26. sir Jaran - Duren Obeline / DAE
27. Knight Sebastian - Mumson Devil
28. Lady Fiola - Solero's Express
29. Lady J. - Karhunkello
30. Lady Ouna - Cortinarius Melinah
31. Knight Juhan - Sven Toofa

 

4. Joustaus
1. sir Dael - Helmhollows Ace / DAE
2. Lady Telma - Gryffindor 51
3. Lady J. - Borgiano

4. Lady J. - Marzia
5. Lady Fiola - Solero's Express
6. Lady Sharon - Lucrecio 51
7. King Erik - Strawberry Snazy
8. sir Valearan - Perlita 5594 / DAE
9. Lady Malvilma - Vadeja ‘B
10. Lady J. - Karhunkello
11. Lady Ouna - Cortinarius Melinah
12. sir Jaran - Duren Obeline / DAE
13. sir Creighton - Carac
14. sir Daniel - Palmira 5594 / DAE
15. Lady Vivian - Gwendolin
16. sir Creighton - Cypripedioideae
17. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
18. Knight Manuel - Cuscomtre Cro
19. sir Lyonell - Lyobek'B / DAE
20. Knight Elian - Toivottoman Omar
21. Sir Karl - Renesant Art
22. Lady J. - Muikia
23. Lady Larisha - Odia ‘B
24. Lady Ana - True Troller
25. Sir Jason - Avellino
26. Knight Sebastian - Mumson Devil
27. sir Lamorak - Lavarre II
28. Knight Juhan - Sven Toofa
29. Sir Paulos - Sunngifu 5594
30. sir Lamorak - Gwrtheyrn
31. Lady J. - La Pantera de Sevilla

 

Cup-luokat

lihavoidut sijoittuneet ja kaikki kursivoidut ovat jatkossa (20 ensimmäistä).

5. Ladyratsastus, naisten satula, tehtävärata (aseeton)
1. Lady Fiola - Solero's Express
2. Lady Roxana - Perlita 5594 / DAE
3. Lady J. - Marzia

4. Lady Sharon - Lucrecio 51
5. Lady Telma - Gryffindor 51
6. Lady J. - Karhunkello
7. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
8. Lady Evelina - Helmhollows Ace / DAE
9. Lady Ouna - Cortinarius Melinah
10. Lady Ayletha - Lyobek'B / DAE

11. Lady Larisha - Odia ‘B
12. Lady Malvilma - Vadeja ‘B
13. Lady J. - Borgiano
14. Lady Ana - True Troller
15. Lady Eleanora - Palmira 5594 / DAE
16. Lady Vivian - Gwendolin
17. Laydy Melona - Duren Obeline / DAE

 

6. Skill at arms, war-luokka, tehtävärata (miekka)
1. Knight Sebastian - Mumson Devil
2. sir Dael - Helmhollows Ace / DAE
3. Knight Manuel - Cuscomtre Cro

4. Sir Jason - Avellino
5. King Erik - Strawberry Snazy
6. Lady Malvilma - Vadeja ‘B
7. Lady Telma - Gryffindor 51
8. Sir Paulos - Sunngifu 5594
9. Lady Vivian - Gwendolin
10. sir Creighton - Cypripedioideae
11. sir Daniel - Palmira 5594 / DAE
12. sir Lamorak - Lavarre II
13. Knight Juhan - Sven Toofa
14. Lady Larisha - Odia ‘B

15. sir Valearan - Perlita 5594 / DAE
16. Lady J. - Karhunkello
17. sir Jaran - Duren Obeline / DAE
18. Sir Karl - Renesant Art
19. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
20. Lady J. - Marzia

21. sir Lamorak - Gwrtheyrn
22. Lady J. - Borgiano
23. Knight Elian - Toivottoman Omar
24. Lady Fiola - Solero's Express
25. sir Lyonell - Lyobek'B / DAE
26. Lady Sharon - Lucrecio 51
27. sir Creighton - Carac

 

7. Ratsujousi, war-luokka, 6 taulua (pitkä jousi)
1. sir Creighton - Carac
2. sir Valearan - Perlita 5594 / DAE
3. Lady J. - La Pantera de Sevilla

4. Knight Juhan - Sven Toofa
5. Lady Vivian - Gwendolin
6. Sir Karl - Renesant Art
7. sir Creighton - Cypripedioideae
8. sir Lamorak - Lavarre II
9. Knight Elian - Toivottoman Omar
10. Lady Larisha - Odia ‘B
11. lady Kioja - Clausholms Bulbasaur
12. sir Daniel - Palmira 5594 / DAE
13. Knight Manuel - Cuscomtre Cro
14. Sir Jason - Avellino
15. Lady Fiola - Solero's Express
16. sir Lamorak - Gwrtheyrn
17. Lady Sharon - Lucrecio 51
18. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
19. Lady J. - Viti-Liina
20. Knight Sebastian - Mumson Devil

21. Gang Hu - Bucephalos
22. Lady Telma - Gryffindor 51
23. King Erik - Strawberry Snazy
24. Lady J. - Marzia
25. sir Rikhard - DLHS Frontside Misty
26. Lady J. - Tulipan Ambrosia
27. sir Dael - Helmhollows Ace / DAE
28. sir Lyonell - Lyobek'B / DAE
29. Sir Paulos - Sunngifu 5594
30. sir Jaran - Duren Obeline / DAE
31. Lady Malvilma - Vadeja ‘B

 

8. Mélee, war-luokka (miekka)
1. sir Creighton - Cypripedioideae
2. sir Lyonell - Lyobek'B / DAE
3. Sir Karl - Renesant Art

4. Sir Paulos - Sunngifu 5594
5. Lady J. - Karhunkello
6. Lady Fiola - Solero's Express
7. sir Valearan - Perlita 5594 / DAE
8. sir Creighton - Carac
9. Knight Juhan - Sven Toofa
10. Lady Telma - Gryffindor 51
11. sir Lamorak - Lavarre II
12. King Erik - Strawberry Snazy
13. Lady J. - Muikia
14. Knight Sebastian - Mumson Devil
15. Lady Vivian - Gwendolin
16. sir Dael - Helmhollows Ace / DAE
17. Lady Malvilma - Vadeja ‘B
18. Lady Larisha - Odia ‘B
19. Lady J. - Borgiano
20. Lady Sharon - Lucrecio 51

21. sir Lamorak - Gwrtheyrn
22. sir Jaran - Duren Obeline / DAE
23. sir Daniel - Palmira 5594 / DAE
24. Sir Jason - Avellino
25. Knight Elian - Toivottoman Omar
26. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
27. Knight Manuel - Cuscomtre Cro

 

9. Joustaus, warl-luokka (raskas peitsi)
1. Lady Sharon - Lucrecio 51
2. sir Jaran - Duren Obeline / DAE
3. Lady Vivian - Gwendolin

4. sir Lamorak - Lavarre II
5. Lady Fiola - Solero's Express
6. Knight Manuel - Cuscomtre Cro
7. Knight Elian - Toivottoman Omar
8. sir Lamorak - Gwrtheyrn
9. sir Dael - Helmhollows Ace / DAE
10. Lady Larisha - Odia ‘B
11. sir Creighton - Carac
12. Knight Juhan - Sven Toofa
13. Lady J. - Muikia
14. sir Creighton - Cypripedioideae
15. sir Valearan - Perlita 5594 / DAE
16. Sir Paulos - Sunngifu 5594
17. sir Daniel - Palmira 5594 / DAE
18. Lady Telma - Gryffindor 51
19. Sir Karl - Renesant Art
20. Lady J. - Karhunkello

21. King Erik - Strawberry Snazy
22. Knight Sebastian - Mumson Devil
23. Lady Shana - Capriola Dark PÖ
24. Lady Malvilma - Vadeja ‘B
25. Lady J. - Borgiano
26. sir Lyonell - Lyobek'B / DAE
27. Sir Jason - Avellino


Nimi

Kotisivut

Sähköposti

Kommentit
Roskapostisuojaus: Paljonko on kuusi plus kahdeksan?
(Pakollinen, Vastaa numeroin)
Yksityinen  

Nimi: Ylläpito

27.07.2017 08:24
Osallistumis cup- luokkiin on päättynyt toistaiseksi ja nyt ovat ensimmäisen osakilpailun tulokset julki!

Nimi: Lamorak
Kotisivut: http://lamorakin.suntuubi.com

13.07.2017 17:21
luokat 1-4 ja 6-9

sir Lamorak - Gwrtheyrn
sir Lamorak - Lavarre II
sir Creighton - Cypripedioideae
sir Creighton - Carac

Nimi: J.
Kotisivut: http://www.sotamaalauksen.suntuubi.com/

13.07.2017 16:39
Luokka 0.
Lady J. - Borgiano
Lady J. - Viti-Liina
Lady J. - Marzia
Lady J. - Tulipan Ambrose

Luokka 1.
Lady J. - Karhunkello
Lady J. - Marzia
Lady J. - Borgiano
Lady J. - La Pantera de Sevilla

Luokka 2.
Lady J. - Tulipan Ambrosia
Lady J. - Muikia
Lady J. - Viti-Liina

Luokat 3. & 4.
Lady J. - Karhunkello
Lady J. - Marzia
Lady J. - Borgiano
Lady J. - La Pantera de Sevilla
Lady J. - Muikia

Cup-luokkiin
Luokat 5. & 6.
Lady J. - Borgiano
Lady J. - Marzia
Lady J. - Karhunkello

Luokka 7
Lady J. - La Pantera de Sevilla
Lady J. - Marzia
Lady J. - Tulipan Ambrosia
Lady J. - Viti-Liina

Luokat 8. & 9.
Lady J. - Borgiano
Lady J. - Muikia
Lady J. - Karhunkello

Nimi: Gang
Kotisivut: http://werifester.weebly.com/

11.07.2017 10:37
Luokka 7
Gang Hu - Bucephalos

Nimi: Kioja
Kotisivut: http://fargone.suntuubi.com/

10.07.2017 19:35
luokat 2. ja 7.
lady Kioja - Clausholms Bulbasaur
sir Rikhard - DLHS Frontside Misty

Nimi: Lady Roxana
Kotisivut: http://dragonstable.suntuubi.com

08.07.2017 21:33
0.
Laydy Melona - Duren Obeline / DAE
Lady Ayletha - Lyobek'B / DAE
Lady Evelina - Helmhollows Ace / DAE
Lady Eleanora - Palmira 5594 / DAE
Lady Roxana - Perlita 5594 / DAE

1 - 4.
sir Jaran - Duren Obeline / DAE
sir Lyonell - Lyobek'B / DAE
sir Dael - Helmhollows Ace / DAE
sir Daniel - Palmira 5594 / DAE
sir Valearan - Perlita 5594 / DAE

5.
Laydy Melona - Duren Obeline / DAE
Lady Ayletha - Lyobek'B / DAE
Lady Evelina - Helmhollows Ace / DAE
Lady Eleanora - Palmira 5594 / DAE
Lady Roxana - Perlita 5594 / DAE

6 - 9.
sir Jaran - Duren Obeline / DAE
sir Lyonell - Lyobek'B / DAE
sir Dael - Helmhollows Ace / DAE
sir Daniel - Palmira 5594 / DAE
sir Valearan - Perlita 5594 / DAE

Nimi: Telma
Kotisivut: http://haades.net/pollokumpu/viihdelinna/etusivu.htm

07.07.2017 19:03
luokka 0.
Lady Telma - Gryffindor 51
Lady Vivian - Gwendolin
Lady Larisha - Odia ‘B
Lady Fiola - Solero's Express
Lady Sharon - Lucrecio 51
Lady Malvilma - Vadeja ‘B
Lady Shana - Capriola Dark PÖ
Lady Ana - True Troller
Lady Ouna - Cortinarius Melinah

Luokat 1-4
Sir Jason - Avellino
Knight Manuel - Cuscomtre Cro
Knight Elian - Toivottoman Omar
Knight Juhan - Sven Toofa
Knight Sebastian - Mumson Devil
Sir Paulos - Sunngifu 5594
King Erik - Strawberry Snazy
Sir Karl - Renesant Art
Lady Telma - Gryffindor 51
Lady Vivian - Gwendolin
Lady Larisha - Odia ‘B
Lady Fiola - Solero's Express
Lady Sharon - Lucrecio 51
Lady Malvilma - Vadeja ‘B
Lady Shana - Capriola Dark PÖ
Lady Ana - True Troller
Lady Ouna - Cortinarius Melinah

Luokka 5
Lady Telma - Gryffindor 51
Lady Vivian - Gwendolin
Lady Larisha - Odia ‘B
Lady Fiola - Solero's Express
Lady Sharon - Lucrecio 51
Lady Malvilma - Vadeja ‘B
Lady Shana - Capriola Dark PÖ
Lady Ana - True Troller
Lady Ouna - Cortinarius Melinah

Luokat 6-9
Sir Jason - Avellino
Knight Manuel - Cuscomtre Cro
Knight Elian - Toivottoman Omar
Knight Juhan - Sven Toofa
Knight Sebastian - Mumson Devil
Sir Paulos - Sunngifu 5594
King Erik - Strawberry Snazy
Sir Karl - Renesant Art
Lady Telma - Gryffindor 51
Lady Vivian - Gwendolin
Lady Larisha - Odia ‘B
Lady Fiola - Solero's Express
Lady Sharon - Lucrecio 51
Lady Malvilma - Vadeja ‘B
Lady Shana - Capriola Dark PÖ

 

Ulkoasu, koodaus © Surkuhupaisa
Fontit  © Google Fonts
Kuvat © Tallin omaisuutta

©2018 Gоτнαм Sταвιε - suntuubi.com